مراقبت از منزل هنگام مسافرت

هنگامي که به مسافرت مي رويد همسايگان مورد اطمينان را در جريان قرار دهيد.
     از قرار دادن نردبان و نظاير آن در کنارديوارها خودداري کنيد. از نشان دادن محل نگهداري وجوه نقد، طلا و اشياي باارزش به اطرافياني که مورد اعتماد نيستند خودداري کنيد. اگر از سيستم دزدگير استفاده مي کنيد به طور مرتب آن را کنترل کرده و معايبش را برطرف کنيد. از قرار دادن کليد منزل در محل هاي قابل دسترسي مانند جاکفشي خودداري کنيد. در راهروها و پشت بام را با حفاظ نرده اي ايمن کنيد. هميشه در پشت بام خانه را به قفل آويز مطمئن مجهز کنيد. مقابل تمامي پنجره هاي در دسترس و نقاط نفوذ پذير مانند پاسيو و نورگير حفاظ مقاوم و مطمئن نصب کنيد.
    نسبت به تعويض قفل هايي که کليد يدک آنها گم شده است يا براي مدتي در اختيار ديگران بوده سريع اقدام کنيد. با نصب چشمي روي در ورودي از غافلگيري خود و اعضاي خانواده توسط سارقان و افراد مظنون جلوگيري کنيد. از انداختن فرش ها هنگام شست و شو روي ديوارها و پشت بام خودداري کنيد. براي مواقع اضطراري شماره تلفن هاي مرکز پليس 110، کلانتري و آگاهي محل سکونت خود را در اختيار داشته باشيد. در مجتمع هاي مسکوني در ورودي بايد کنترل شود.
     کليد منزل را در دسترس افراد غيرمطمئن قرار ندهيد. از ورود افراد ناشناس تحت عنوان رمال و متکدي به داخل منزل جلوگيري کنيد. درصورت تغييرمکان، قفل هاي در اصلي منزل جديد را تعويض کنيد. به هيچ عنوان براي شناسايي افراد درخانه را بازنکنيد و اين مورد را به فرزندان نيز آموزش دهيد. درصورت خروج از منزل تنها به بستن در خروجي اکتفا نکرده و تمامي درهاي داخل منزل را قفل کنيد تا فرصت جست و جو از سارقان سلب شود.

برای سفارش و خرید انواع حفاظ ساختمان با شماره 09126215957 در تماس باشید

حفاظ آهنی

صنایع فلزی ساختمانی آریا حفاظ ، تولید کننده کلیه سازه های فلزی ساختمان درب آکاردئونی محافظ آهنی برای آپارتمان و مغازه و پارکینگ،درب ورودی پارکینگ و حیاط و حفاظ پنجره فلزی و حفاظ های بوته ای و حفاظ شاخ گوزنی حفاظ روی دیوار ساختمان و  نرده آهنی حفاظ پنجره ، بیشتر فعالیت این کارخانه مربوط به تهران و کرج میباشد و برای شهرستان ها نیز با متراژ بالا آماده فعالیت و ارسال بار است ، تخفیف ویژه برای پروژه های ساختمانی بزرگ