User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

نرده حفاظ پنجره در تهران

خانه شما چه ویلایی باشد و چه آپارتمانی برای در امان ماندن از دسترسی سارقان و افراد نا آشنا باید دارای امکانات امنیتی خوبی باشد. یکی از این امکانات امنیتی حفاظ پنجره و درب ورودی است . آپارتمان های طبقه اول و دوم که پنجره ای رو به خیابان یا فضای باز دارند و خانه های ویلایی به طور صد در صد برای امنیتشان نیاز به حفاظ پنجره دارند . پنجره خانه یا آپارتمان طبقه اول شما راه بسیار مناسبی برای ورود به منزل شخصی شما و حریم امنتان است .هشتاد درصد سارقان منزل نه از درب ورودی بلکه از پنجره وارد خانه شده اند و اقدام به سرقت وسایل مهم و قیمتی منزل کرده اند.به خصوص خانه های ویلایی و آپارتمانهای طبقه اول که پنجره رو به خیابان یا فضای باز دارند، مکانهایی مناسب برای سرقت هستند چون سارق میتواند از پنجره وارد و خارج شود.حتی ممکن است در منزل باشید و کسی از پنجره باز بدون حفاظ منزل شما وارد شود و اقدام به سرقت کند .یکی از موارد مهم امنیتی که باید در تمام منازل مورد توجه قرار گیرد حفاظ پنجره است


 


یکی از راه های حفاظت از ساختمان استفاده از حفاظ پنجره (Fence shilled window) می باشد که علاوه بر اینکه موجب جلوگیری از ورود سارقان می شود، موجب زیبایی ساختمان شما هم می شود.
خدمات این شرکت به این صورت است که شما با استفاده از شماره 09126215957 09122111190 سفارش خود را اعلام می کنید. ما هم در اسرع وقت با اعزام کارشناس مربوطه برای اندازه گیری ابعاد حفاظ پنجره و مشاوره به شما می گوییم که چه نوع حفاظی برای پنجره ی شما مناسب است.
و پس از اینکه سفارش شما ثبت شد شروع به ساختن آن می شود. البته اعزام مشاور کاملا رایگان می باشد.
«تا زمانی که کار را تحویل تان نداده ایم هیچ گونه وجهی به عنوان پیش پرداخت از شما نخواهیم گرفت»
پس با خیال راحت برای مشاوره و اندازه گیری حفاظ با ما تماس بگیرید

 

حفاظ پنجره ساده و شیک


اگر در حال ساخت خانه تان هستید قبل از مرحله نماکاری ساختمان می توانید برای حفاظ پنجره پیش بینی لازم را انجام دهید و بعد از اتمام نمای ساختمان حفاظ پنجره را بگذارید .اما اگر به تازگی منزل مسکونی خریداری کرده اید که پنجره هایش حفاظ ندارند و کار ساختمان سازی نیز به پایان رسیده است نگران نباشید .باز هم می توانید برای پنجره هایتان از حفاظ استفاده کنید و برای انجام این مهم تنها تماس با شرکت سازنده حفاظ پنجره غرب تهران کافی است .در منازل جدید تر به دلیل استفاده از پنجره های upvcاین نیاز بسیار بیشتر احساس می شود چرا که ورود از این پنجره ها و باز کردن آنها به دلیل صدا گیر بودنشان بسیار راحت تر از پنجره های معمولی است .
انواع حفاظ پنجره :درست است که حفاظ پنجره از نظر امنیتی برای منازل مسکونی بسیار مهم است اما نباید فاکتور زیبایی را در این مورد مهم فراموش کرد. برای این منظور شرکت های سازنده از مدلهای مختلف و انواع مختلف حفاظ استفاده می کنند. جنس این حفاظ ها نیز از فلزات مختلف است مانند استیل ، فرفورژه، آهن و ....
حفاظهای آهنی اولین و رایج ترین حفاظهای پنجره در ایران هستند .آهن فلز سخت و سنگینی است که می تواند سدی محکم در جلو پنجره شما ایجاد کند. این نوع حفاظ حتما باید ضد زنگ و رنگ بخورد تا زنگ خوردگی پیدا نکند. در سال های اخیر با توجه به پیشرفت تکنولوژی و طراحی و اهمیتی که به زیبایی ساختمان می دهند این حفاظ ها با اشکال و طرح های گوناگون و زیادی وارد بازار شده اند .
حفاظ پنجره فرفورژه :حفاظ هایی بسیار زیبا هستند که اگر با کیفیت فرفورژه صنعتی ساخته شوند بسیار با دوام و محکم هستند. در حقیقت مزیت اصلی فرفورژه نسبت به آهن زیبایی در طرح و رنگ و سبک بودن آن است. این حفاظ ها نیز مانند حفاظهای آهنی مقاومت زیادی دارند و برای پنجره ها مناسب هستند. ساخت حفاظ بالکن غرب تهران
حفاظ پنجره استیل :استیل نیز از آن دسته فلزاتی است که علاوه بر مقاوم بودن زیبایی هم دارد .از استیل نیز می توان برای پنجره ها حفاظ ساخت، حفاظ پنجره استیل از انواع دیگر حفاظ پنجره جدیدتر است .

 

حفاظ پنجره ساختمان

 

حفاظ پنجره

قیمت حفاظ پنجره آهنی

حفاظ پنجره شیک

حفاظ پنجره مدرن

 

حفاظ پنجره فرفورژه جدید

حفاظ پنجره فرفورژه مدرن

حفاظ پنجره شیک و جدید

حفاظ پنجره فرفورژه

حفاظ پنجره و بالکن فرفورژه

حفاظ پنجره و بالکن

حفاظ بالکن و تراس و پنجره چهارخانه مدرن و شیک 

حفاظ پنجره فرفورژه

حفاظ پنجره فرفورژه

 

 

حفاظ پنجره 


انواع حفاظ پنجره


1. حفاظت پنجره ساده
یکی از پرکاربردترین حفاظت هاست و مشتریان پروپاقرصی د ارد؛ زیرا قیمت مناسبی دارد و از نظر زیبایی هم مشتریان خاص خود را دارد.
در حفاظ پنجره ساده معمولا از قوطی 20×20 یا قوطی 20×30 استفاده می شود و بصورت عمودی و افقی روی هم قرار می گیرند و طرح خاصی نمی توان روی آن اجرا کرد. بعضی از مشتریان بخاطر زیبایی نمای ساختمان این نوع حفاظ را با رنگ کوره ای نقره ای سفارش می دهند که خیلی شبیه به حفاظ استیل نزدیک می شود. با این تفاوت که حفاظ پنجره آهنی استحکام زیادی دارد و چون از جوش مخصوص بجای پیچ و مهره استفاده می شود، سارقان نمی توانند آن را خم یا پیچ و مهره ی آن را باز کنند.
نکته ی قابل توجه در این نوع حفاظ پنجره این است که فاصله ی بین نرده ها باید 10 سانتی متری باشد تا نتوان از لابه لای آن رد شد.
2. حفاظ فرفورژه
در این نوع حفاظ طرح های متنوعی وجود دارد.
چون طرح های آن متنوع است مشتری می تواند حتی طرحی که در کاتالوگ هم نباشد سفارش دهد تا با سلیقه ی مشتری ساخته شود. ضمن اینکه از استحکام و امنیت بالایی هم برخوردار است.
3. حفاظ پنجره ریلی یا متحرک
برخی از مشتریان دوست ندارند دور پنجره ساختمانشان حفاظ نصب کنند. از طرفی بخاطر زیاد شدن سارقان نمی توانند از نصب آن چشم پوشی کنند؛ به همین خاطر از حفاظ پنجره ی ریلی یا آکاردئونی استفاده می کنند تا هر موقع که خواستند آن را باز یا بسته کنند.
طریقه ساخت آن به صورت باز و بسته شدن و قابل جمع شدن نیز هست.

قیمت حفاظ پنجره از هر عدد 140 هزار تومان با نصب رایگان ، قیمت حفاظ پنجره فرفورژه بستگی به تعداد گل های فرفورژه به کار  رفته در پنجره دارد،قیمت حفاظ پنجره استیل نسبت به حفاظ آهنی گران تر ولی مقاومت آن کمتر است،قیمت انواع حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه را با تماس تلفنی با شماره 09126215957 جویا شوید،مدل و عکس حفاظ پنجره مورد پسند خود را برای ما در تلگرام یا واتساپ ارسال کنید تا برای شما ساخته و نصب کنیم،حفاظ پنجره ساختمان بهترین وسیله برای ایجاد امنیت در ساختمان

حفاظ پنجره مدرن

حفاظ پنجره آکاردئونی

حفاظ پنجره آهنی جدید

حفاظ پنجره شیک

حفاظ پنجره فرفورژه قدیمی

 

حفاظ پنجره فرفورژه جدید

 

 حفاظ پنجره ساختمان

تاریخچه نرده حفاظ پنجره در یران :ساخت حصار فلزى در جلوى پنجره با المان جديد از دورة قاجاريه وارد معمارى شهری ایران شده است. اين نوع حصار درحقيقت نرده پنجر هاى است كه، با كاركرد حفاظ و تزيين، بعد از نصب پنجر ه هاى نماى بيرونى (نماى شهرى) بر روى آ نها نصب گرديده است و شامل سطحى مشبك فلزى است. بيشتر انگليسى با پيچش «S» به نظر م ىرسد كه طرحى شبيه حرف حلزون ىشكل 35 در دو سر آن به صورت قرين هسازى تكثير و اجرا گرديده است. اين سطح مشبك در كلاف چوبى استوار و بر روى پنجره نصب م ىشده است. اين نرده پنجر ه همان فرفورژه است كه در معمارى اروپا براى ساخت نرده و حفاظ پله به كار رفته است. با نفوذ فرهنگ غرب در دورة قاجاريه محيط مساعدى براى شروع معمارى برونگرا در ایران ايجاد مى شود و استفاده از نرده پنجره با طرح فرفوژه در نماى بيرونى بناهاى اين دوره متداول مى گردد. اين نرده ها از ميله هاى باريك فلزى ساخته شده اند كه استحكام چندانى ندارد و نيز بر روى پنجر ه هاى طبقه اول كه در ارتفاع و دور از دسترس قرار دارند، نصب گرديده است.

 

لزوم خرید نرده حفاظ پنجره در زمان کنونی

امنیت خانه و محل کار شما اولین و مهمترین امری است که باید به آن توجه نمایید.

 راهکارهای زیادی برای بالابردن ضریب امنیت ساختمان وجود دارد مانند استفاده از درب ضد سرقت , دزدگیر , دوربین مداربسته و ... ولی با پیشرفت علم و تکنولوژی , آگاهی سارقین نیز به همان اندازه بالا می رود و هیچ کدام از راههای فوق راهکار قطعی برای حفاظت از منزل در برابر ورود سارقین نمی باشند.

قطعی ترین , بهترین و به صرفه ترین  راه کار برای امن کردن محیط ساختمان , استفاده از حفاظ های روی دیوار ،نرده آهنی و حفاظ پنجره ها است.

نسل اول حفاظ های ساختمان , نرده های آهنی نیزه ای بودند  که به دلیل ساختار و مدل آن ها , امکان ورود به ساختمان را برای سارقین صددرصد محدود نمی شد به همین دلیل تغییرات اساسی در مدل نرده ها و حفاظ های ساختمان ایجاد شد. 

نسل جدید حفاظ های پنجره و حفاظ دیوار ورود هر موجودی را به ساختمان غیر ممکن می دارد.

نرده های پنجره  جدید علاوه بر ایمنی کامل ساختمان شما ,  زیبایی چشم نوازی نیز به نمای ساختمان شما می بخشد. 

در این جا شما عزیزان را با چند نمونه از جدیدترین حفاظ های پنجره آشنا می کنیم.

حفاظ پنجره استیل : جدیدترین و شکیل ترین نوع حفاظ پنجره ساختمان نوع استیل می باشد. این نوع حفاظ ها علاوه بر محافظت از پنجره شما در برابر هر آسیبی , ضریب امنیتی آن را تا چندیدن برابر افزایش می دهد. این نوع حفاظ ها عمر طولانی تر و کیفیت فوق العاده بهتری نسبت به سایر حفاظ های پنجره ها دارند.

حفاظ پنجره فرفوژه: یکی از رایج ترین انواع حفاظ برای پنجره ها حفاظ پنجره فرفوژه می باشد. حفاظ های فرفوژه تنوع طرح های فوق العاده زیادی دارند به همین دلیل بسیار مرسوم شده و طرفداران زیادی را به خود جلب کرده اند.

ترکیب رنگ های مسی و طلایی که اغلب در نرده های فرفوژه به کار می رود زیبایی نمای ساختمان شما را دو چندان می کند.

نرده پنجره دو جداره و سه جداره: امروزه اغلب به خاطر حفظ  آرامش خانه در برابر  صداهای خارج از ساختمان و عایق کردن گرما و سرما از شیشه های دو و سه جداره استفاده می کنند. علاوه بر این برای افزایش امنیت ساختمان  از حفاظ های پنجره دو جداره , سه جداره و UPVC بهره می گیرند. که خانه شما را به محیطی امن و آرام تبدیل خواهد کرد.

اگر قصد خرید جدیدترین نمونه های حفاظ پنجره ساده  , حفاظ پنجره دو جداره , حفاظ پنجره  آهنی ,حفاظ پنجره استیل , حفاظ پنجره فرفوزه و شیک ترین مدل های نرده آهنی برای پنجره را دارید با تماس بگیرید.

با مراجعه به سایت ما از جدیدترین و شیک ترین مدل های نرده پنجره دیدن نمایید مطمئن باشید جدیدترین محصول و با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را به شما عزیزان عرضه خواهیم داشت

 

حفاظ پنجره در تهران   نرده پنجره ساختمان   حفاظ پنجره در تهران

  شماره تماس فروش و بازدید رایگان از ساختمان : 09126215957

نرده پنجره ساختمان

 نرده حفاظ بالکن و نرده محافظ پنجره از بعد حفاظت و صیانت از خانه اهمیت دارد و ساکنین خانه را از ناهنجاری های وارده از دنیای بیرون و درون محافظت می کند.
بالکن و پنجره های خانه جزء مهمی از ساختمان است و تنها محل ارتباطی بنا با دنیای خارج هستند که هم حکم محافظ خانه را دارد و هم میتواند تلفیق مناسبی در معماری و طراحی چشم نواز برای ساختمان ایجاد کند

امنیت یکی از مسائل مهم در زمینه ساختمان سازی می باشد به طوریکه افراد به هنگام خرید یک منزل یا آپارتمان به وضعیت امنیتی آن بسیار توجه میکنند.
استفاده از نرده های فلزی در پشت پنجره ها و تراس یکی از قدیمی ترین روش ها برای ایمن سازی ساختمان و جزء ملزومات هر ساختمانی  است.
نرده های محافظ فرفوژه و فلزی نسل جدیدی از نرده پنجره ساختمان هستند که امنیت جانی و مالی افراد را تا حد زیادی بالا می برد.
هنگام انتخاب نرده های فلزی مناسب برای پنجره ها باید به این نکتات توجه داشت:
نرده پنجره ها ها باید از جنس مرغوب باشند و با گذشت زمان در مقابل آفتاب و باران تغییر رنگ ندهند
نورگیری منزل را کاهش ندهد و مانع ورود نور به منزل نباشد.
نرده پنجره نباید دید بیرون منزل را بگیرد و منظره خانه را خراب نکند.
نرده پنجره باید جنبه زیبایی هم داشته باشد و با طراحی دکوراسیون ساختمان هماهنگ باشد ، شکیل و زیبا باشد و نمای خانه را چشم نواز تر کند.

صنایع فلزی آریا حفاظ با توجه به تمام ابعاد زیبایی شناختی و فنی نمونه هایی از آن را در اختیار مخاطبین گرامی قرار میدهد. نرده پنجره و بالکن ساختمان با بالاترین کیفیت را با صنایع فلزی آریا حفاظ تجربه کنید

ساخت انواع نرده پنجره ساختمان فلزی و محکم ،نرده پنجره ساختمان فلزی در طرح های جدید

ساخت و نصب انواع نرده پنجره ساختمان فلزی ساده و متحرک،فرفوژه و طرح های هندسی جدید

شما میتوانید هر مدل نرده پنجره ساختمان که خواستید با نشان دادن طرح آن برای تولید سفارش دهید

و این را در نظز داشته باشید که ما فقط  نرده پنجره ساختمان فلزی (آهنی) میسازیم..طرح های نرده پنجره ساختمان تولیدی آریا شامل :نرده پنجره ساختمان ساده و طرح چوب ،نرده پنجره ساختمان متحرک با رنگ براق و مات،حفاظ فرفورژه و انواع حفاظ پنجره با طرح های کلاسیک و مدرن میباشد.

جهت استعلام قیمت نرده پنجره ساختمان و خرید آن با شماره 09126215957 تماس بگیرید

 

 

تولیدکننده و نصاب انواع حفاظ آهنی پنجره فرفورژه و حفاظ پنجره ساده و شیک با قیمت مناسب در تهران

حفاظ های ساختمان خود را به صنایع فلزی آریا سفارش دهید، با تلفن زیر در همه مناطق تهران

       09126215957     09122111190

 

زیباترین طرح های حفاظ آهنی پنجره فرفورژه و ساده، فروش و ساخت حفاظ پنجره آهنی قیمت مناسب ، تولید کننده حفاظ پنجره فلزی در تهران و کرج، عکس حفاظ پنجره جدید

یکی از خدمات صنایع فلزی آریا ساخت و نصب نرده حفاظ آهنی پنجره تهران است. هم به صورت تکی و هم به صورت عمده با قیمت مناسب. مشتریان برای خرید حفاظ پنجره آهنی لازم نیست به فروشگاه یا کارخانه ما مراجعه کنند چون لازم است ما محل نصب را مشاهده کنیم تا بهترین انتخاب را به شما پیشنهاد دهیم. از این رو اگر در تهران یا کرج ساکن هستید کافیست با شماره تلفن 09126215957 تماس بگیرید تا در محل نصب حفاظ حاضر شویم. بازدید از محل نصب رایگان است. حتی ما پیش از تحویل کار بیعانه ای دریافت نمیکنیم و پس از ساخت و نصب حفاظ پآهنی نجره و رضایت مشتری هزینه دریافت میشود.

 حفاظ پنجره تهران

معرفی سه مدل حفاظ آهنی پنجره

امروزه در شهرهای بزرگ بحث ایمنی ساختمان ها مساله ای بسیار مهم و حیاتی است. یکی از کارهای مهم در ساختمان سازی نصب حفاظ آهنی روی پنجره هاست. این اقدام هم از جنبه ایمنی و هم از جنبه زیبایی اهمیت بسیاری دارد. زیرا در صورت سهل انگاری و عدم نصب حفاظ آهنی روی پنجره ها، ایمنی ساختمان به شدت دچار آسیب می شود. حفاظ آهنی پنجره در مدل ها و طرح های مختلفی تولید می شود. بنابراین هزینه های آن ها هم با هم تفاوت دارد. در این مقاله کوشش کرده ایم سه مدل اصلی حفاظ آهنی پنجره را مورد بررسی قرار دهیم.

 

حفاظ آهنی پنجره


انواع مدل های حفاظ آهنی پنجره
هر کدام از مدل های حفاظ آهنی پنجره ها ویژگی ها و مزایای خاص خود را دارد. از این رو صاحبان ساختمان ها با توجه به سلیقه، امنیت، هزینه و نمای ظاهری ساختمان اقدام به خرید و استفاده از یک مدل از این حفاظ ها می کنند. در زیر به هر یک از این مدل ها اشاره شده است.
حفاظ آهنی پنجره مدرن
حفاظ پنجره مدرن زیبایی و امنیت فوق العاده ای را برای ساختمان ها پدید می آورد. به گونه ای که یکی از انتخاب های ایده آل برای حفاظ پنجره ها محسوب می شود. برای ساختمان های مدرن امروزی نصب حفاظ معمولی برای پنجره ها زیبایی چندانی را ایجاد نمی کند. از این رو حفاظ آهنی مدرن گزینه مطلوبی است که هم امنیت لازم و هم زیبایی منحصر به فرد که با ظاهر ساختمان همخوانی داشته باشد را پدید می آورد. حفاظ های مدرن در طرح ها و شکل های مختلف تولید می شود؛ به گونه ای که امکان تکراری بودن طرح ها کم می شود. شما می توانید با توجه به نمای ساختمان مدل مناسب حفاظ مدرن را انتخاب کنید.


حفاظ پنجره آهنی ثابت
این نوع از حفاظ متداول ترین نوع حفاظ است که در بیشتر ساختمان ها روی پنجره ها مشاهده کرده اید. این مدل حفاظ با طرحی ساده و ثابت برای سال های زیادی محافظی مطمئن برای منزل مردم بوده است. یکی از ویژگی های این نوع حفاظ قیمت مناسب آن است که مالکان بسیاری از ساختمان ها از این نوع حفاظ استفاده می کنند. از دیگر مزایای این نوع حفاظ آن است که ساخت و نصب آن آسان بوده و به کار زیادی نیاز ندارد. نکته مهم درباره این نوع حفاظ آهنی پنجره رعایت ویژگی هایی است که به هنگام نصب باید به آن دقت شود. زیرا در غیر این صورت امنیت ساختمان به خطر می افتد.


حفاظ پنجره آهنی متحرک (تاشو)
حفاظ آهنی پنجره متحرک به عنوان نوع سوم حفاظ ها محسوب می شود. محل نصب این نوع حفاظ در بخش ورودی منزل است و نوعی حفاظ پنجره از درون ساختمان به شمار می رود. گاهی اوقات نصب حفاظ از جلوی پنجره و روی نمای ساختمان امکان پذیر نیست، از این رو حفاظ متحرک می تواند گزینه ایده آلی باشد. به لحاظ امنیتی حفاظ پنجره متحرک هیچ گونه نقصی در مقایسه با مدل های دیگر ندارد و در صورت رعایت نکات لازم این نوع حفاظ قابلیت های مطلوبی برای ساختمان خواهد داشت. فقط باید به خاطر داشته باشید که به هنگام خارج شدن از منزل نرده های این حفاظ را ببندید. در غیر این صورت این حفاظ هیچ کارایی برای منزل شنا نخواهد داشت.


سه مدل حفاظ آهنی پنجره که در این مقاله معرفی کردیم مهم ترین نوع حفاظ های آهنی محسوب می شود. این که کدام نوع حفاظ آهنی برای پنجره های ساختمان شما باشد به نوع ساختمان، سلیقه و میزان بودجه شما بستگی دارد. هر کدام از این مدل ها طرح های متنوعی دارد که انتخاب یک طرح از یک مدل می تواند برای ساختمان شما مناسب باشد.

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره تهران

حفاظ پنجره جدید

 

قیمت ساخت و نصب انواع حفاظ پنجره

انواع حفاظ پنجره شامل حفاظ های فرفورژه و ساده است که شما میتوانید با توجه به بودجه خود یکی را انتخاب کنید.حفاظ فرفورژه با توجه به تعداد گل های آن قیمت بالاتری دارد. ولی حفاظ ساده نرده ای ارزان تر است و همان حفاظ ساده را هم میتوان با ورزن کمتری ساخت تا با کمترین قیمت برای شما تمام شود. .قیمت پایه برای ساخت هر عدد حفاظ پنجره از 140 هزار تومان است ولی با توجه به نوسان قیمت آهن حتما قیمت روز را تلفنی از ما بپرسید.

حفاظ پنجره فرفورژه

نمونه حفاظ پنجره فرفورژه

 

 

حفاظ پنجره ساده

عکس حفاظ آهنی پنجره ارزان و ساده

 

حفاظ های ساختمان خود را به صنایع فلزی آریا سفارش دهید،با تلفن زیر در همه مناطق تهران

09126215957      09122111190

 

انواع حفاظ پنجره

کدام حفاظ برای پنجره آهنی استفاده بیشتری دارد؟ حفاظ پنجره فرفورژه از چه نظر دارای اهمیت می باشد؟ آیا می دانید هزینه ساخت و نصب انواع حفاظ پنجره

حفاظ پنجره تهران

window fence بر چه اساسی تعیین می شود؟
امروزه معمولا اغلب درب و پنجره های ساختمانی آهنی می باشند، زیرا پنجره های آهنی را می توان با استفاده از حفاظ های مختلف به خوبی در برابر سارقان ایمن نمود؛ در حالی که معمولا درب و پنجره هایی که از جنس آلومینیوم و یا چوب تهیه می شوند، استحکام و مقاومت نمونه های آهنی را ندارند. حفاظ های بسیار زیادی را می توان بر روی پنجره های آهنی نصب نموده، که معمولا بیشترین میزان استفاده مربوط به حفاظ پنجره ساده و حفاظ فرفورژه می باشد. زیرا برخی از افراد تمایل به استفاده از طرح های ساده در پنجره ها دارند، زیرا عقیده دارند که طرح های ساده هرگز قدیمی نخواهند شد. برخی دیگر از افراد بر این باور می باشند که حفاظ پنجره آهنی علاوه بر استحکام، باید بسیار شیک و زیبا نیز باشد. از این رو معمولا حفاظ پنجره فرفورژه را انتخاب می نمایند. حفاظ پنجره فرفورژه را معمولا می بایست قبل از نصب در کارگاه های مخصوص ریخته گری تهیه و تولید نمود. زیرا نیاز به داغ کردن آهن و چکش کاری آن می باشد، تا بتوان طرح های زیبایی را خلق نمود.حفاظ پنجره فرفورژه را معمولا در طرح های مختلفی همچون آکاردئونی، برمودایی، کافه ای، جالیزی و کافه ای اجرا و نصب می کنند. حفاظ پنجره آکاردئونی را میتوان به عنوان حفاظ متحرک استفاده کرد چون به صورت کشویی قابل باز و بسته شدن است و میتوان با یک قفل از داخل آن را ثابت کرد.این نوع حفاظ پنجره از نوع درب آکاردئونی است که در ابعاد پنجره ای ساخته میشوند

حفاظ پنجره تهران

 

حفاظ پنجره تهران

حفاظ پنجره متحرکاز انواع حفاظ پنجره دو جداره می توان به نمونه های زیر اشاره کرد :
 محافظ پنجره آکاردئونی
با کارکرد بسیار جالب بصورت تاشو بوده و بصورت آکاردئونی باز و بسته می شود. در فضاهای بزرگ که دارای سطوح وسیعی از شیشه هستند، از آنها استفاده می شود.
حفاظ ابرویی
ظاهر تقریبی آن به شکل ابرو دیده می شود. دارای پهنای بیشتری نسبت به ارتفاع آن می باشد. معمولاً در ساختمانهای بزرگی که از لحاظ معماری به نوعی برجسته و تماشایی هستند، بکار می رود.
 حفاظ پنجره دو جداره باهاماس یا برمودایی
به  عنوان محافظی مقاوم در برابر بادهای طوفان زا و بسیار شدید می باشد. در هنگام باز شدن این حفاظ از لبه بالایی بسته و تنها در لبه پایینی به سمت بالا و شکل سایبان باز می شود.از این محافظ در ساختمان هایی که دارای طراحی کلاسیک می باشند، استفاده می شود.
حفاظ شبه چوب و وینیل
یکی از بهترین و بالاترین سطح ارزشی این محافظ در مقاومت بالای آن در برابر رطوبت و آتش است.بنابراین در فضاهایی که دارای رطوبت زیادی می باشد، مناسب به نظر می رسد. زیرا نسبت به ترک خوردگی و پوسیدگی مقاوم است. البته شایان ذکر است که در جذب گرد و غبار بسیار سریع عمل می کند. بنابراین باید زود به زود نسبت به نظافت آن اقدام نمود.
حفاظ جالیزی
طراحی آن به صورتی است که هوا بخوبی از آن عبور کرده و به سمت داخل و خارج فضا، جریان می یابد.
دارای شیارهایی به پهنای 4 تا 5 سانتی متر می باشد. اگر می خواهیم که حریم داخلی خانه ما حفظ شود. همچنین اگر مایل به کنترل نور و هوای ورودی می باشیم، به نظر می رسد که انتخاب این محافظ مناسب ترین گزینه می باشد.

حفاظ کافه ای
از نظر اندازه کوچک بوده، بطوری که فقط قادر به پوشاندن نیمه پایینی دو لنگه پنجره می باشند.بنابراین نور خورشید در اندازه وسیعی وارد محیط می شود. می توان آن را ترکیبی از حفظ حریم خصوصی و روشنایی نور خورشید دانست.
حفاظ پنجره آکاردئونی

حفاظ پنجره آکاردئونی متحرک

 حفاظ پنجره تهران

 

حفاظ پنجره با جای گلدان

حفاظ پنجره با جای گلدان

 

حفاظ نیم فرفورژه

حفاظ آهنی فرفورژه قیمت مناسب

 

حفاظ پنجره جدید

حفاظ آهنی پنجره طرح جدید طرح شاخه درخت

 

حفاظ پنجره مدرن

حفاظ  پنجره مدرن ، مدل ترکیبی درختی و نرده ای

 

حفاظ پنجره متحرک

حفاظ پنجره متحرک با قفل و لولا

 

حفاظ نرده ای ساده

حفاظ نرده ای ساده برای پشت پنجره

 

اهمیت نصب حفاظ پنجره آهنی

حفاظ پنجره آهنی معمولا می تواند به خاطر مسائل امنیتی و یا برای زیبایی بکار گرفته شود. در مواردی که فقط مسائل امنیتی مد نظر باشد، می توان از حفاظ پنجره ساده استفاده نمود. اما زمانی که علاوه بر امنیت ساختمان، ظاهر و زیبایی ان نیز مد نظر بوده، حفاظ پنجره فرفورژه گزینه مناسب تری می باشد. حفاظ پنجره فرفورژه معمولا باعث می شود که نمای ساختمان ظاهری بسیار شیک و زیبا پیدا نموده، بدین ترتیب معمولا اغلب افراد تمایل دارند که حفاظ های پنجره و حتی نرده هایی که در منزل خود مورد استفاده قرار می دهند، از نوع فرفورژه باشند. حفاظ پنجره فرفورژه باعث می شود تا نمای ساده به یک نمای بسیار شیک و زیبا تبدیل شود. بدین ترتیب افراد زیادی در شهر های مختلف پیدا می شود، که حفاظ های قدیمی پنجره ها را با حفاظ های پنجره فرفورژه تعویض می نمایند. با توجه به تنوع در حفاظ پنجره فرفورژه معمولا سلیقه های مختلفی را راضی نموده، در نتیجه میزان استفاده از این حفاظ ها از سایر حفاظ های پنجره بیشتر می باشد.

حفاظ پنجره کشویی

بهتر است که انواع حفاظ پنجره آهنی توسط افراد ماهر ساخته و نصب شوند. زیرا در صورتی که این حفاظ ها به خوبی ساخته و یا نصب نشوند، ممکن است که از استحکامی که مد نظر بوده را نداشته باشند. زیرا جوش هایی که برای ساخت حفاظ انجام می شود، باید با کیفیت بالا انجام شده باشند، تا دوام مناسبی داشته باشند. از طرفی برای حفظ امنیت ساختمان و زیبایی کار می بایست طرح ها بسیار منظم و به صورت قرینه نصب شوند، تا شکیل و زیبا تر به نظر برسند. هزینه ساخت و نصب انواع حفاظ پنجره با هم متفاوت می باشد، یعنی بر اساس ساده و یا طرح دار بودن حفاظ و سایر موارد این قیمت ها با هم فرق دارد. بهتر است که عملیات ساخت و نصب حفاظ پنجره بر اساس سلیقه افراد طراحی و اجرا شده، سپس قیمت گذاری انجام شود. با صنایع فلزی آریا میتوانید حفاظ های پنجره ساده و حتی فرفورژه را با کمترین قیمت ها نصب کنید.

 

حفاظ پنجره از داخلساخت حفاظ پنجره دوجدار،متحرک و از داخل

حفاظ پنجره دو جداره، با توجه به تنوع بالا و زیبایی خاص،  هنری دکوراتیو در ساختمان شما محسوب می شود.با استفاده از حفاظ پنجره دو جداره، امنیت ساختمان مسکونی خود را بالا برده و از شر سارقان خلاصی یابید.

پنجره دو جداره
در اصطلاح فنی به عنوان UPVC   شناخته می شود.  اما در کشور ما به پنجره هایی گفته می شود که جنس قاب آنان فلزی باشد. شیشه بکار رفته در آنها نیز دو جداره است.
جنس پنجره دوجداره upvc از ماده سخت و با استحکام UPVC است. عدم اتلاف انرژی حرارتی و برودتی و مقاومت در برابر تعریق به شکل چند محفظه ای آنان برمی گردد.

حفاظ پنجره دو جداره و کاربرد آن
بهتر است به دلایل زیر اقدام به نصب حفاظ پنجره دو جداره، در ساختمان مسکونی خود بنمایید:
•    مانع ضربه خوردن به شیشه خواهد شد.
•    شرایط ایمنی و درجه امنیت خانه مسکونی را بسیار بالا خواهد برد.
•    متنوع و در اشکال ظاهری زیبایی ساخته و نصب می گردد.
•    در طبقات بالا نیز از طریق سقوط نکردن، نرخ امنیت و آرامش خانه را بالا می برد.
•    به زیبایی دکوراسیون معماری داخلی و در بعضی موارد به ظاهر نمای ساختمان کمک می کند.

قسمت های مختلف حفاظ
حفاظ پنجره دارای چهار قسمت اساسی است.
•    ریل
حاشیه شیار را تشکیل و در بالاترین و پایین ترین قسمت محافظ قرار دارد.
•    شیارها
اشکال محافظ پنجره را مشخص می نمایند.
•    تنظیم کننده شیار ها
در تنظیم نور و هوای ورودی نقش داشته، از طریق آن می توان شیب و شرایط متحدالشکل قرار گرفتن شیارها را تنظیم کرد.
•    زوار داخلی
در حالت عمودی با بسته شدن حفاظ موجبات بسته شدن پانل ها می شود.

انواع حفاظ پنجره دو جداره
امروزه حفاظ پنجره دو جداره دارای تنوع رنگ، طرح و اشکال مختلفی است، که در انواع استیلی، آهنی، فلزی، فرفوژه و... ساخته می شود.
فر لفظی فرانسوی به معنای آهن و فوژه یعنی کوبیده شده.
طریقه ساخت فرفوژه این است که میله های آهنی در کوره قرار داده می شود. سپس میله های گداخته شده روی سندان کوبیده می شوند. بعد از آن نوک یا انتهای آنان را به اشکال مختلف تیز یا فلش دار تغییر می دهند.

 

تلفن تماس برای سفارش ساخت حفاظ پنجره آهنی در تهران و کرج

09126215957

 

نرده حفاظ ساختمان

 انواع نرده حفاظ آهنی ساختمان

رایج ترین نرده حفاظ های به کار رفته در دکوراسیون ساختمان ها امروزه نرده حفاظ آهنی می باشد.نرده حفاظ ساختمان به زبان انگلیسی Iron railings for building ، این نوع نرده حفاظ ها از شکل دادن و سر هم کردن انواع پروفیل ها ساخته می شوند. نرده حفاظ آهنی ساختمان برای حفاظ درب، پنجره، تراس و دیوار مورد استفاده قرار می گیرند. در این مقاله قصد داریم انواع نرده حفاظ آهنی ساختمان که در بخش‌های مختلف یک خانه مورد استفاده قرار می گیرند را به شما معرفی نماییم. اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که همواره نگران خانه تان می باشید که دزدی به آن ها وارد نشود با صنایع فلزی آریا همراه باشید تا بتوانید با انتخاب یکی از انواع نرده حفاظ ساختمان خیال خود را از این بایت راحت کنید.

صنایع فلزی ساختمانی آریا بزرگترین تولید کننده در زمینه نرده حفاظ ساختمان است که از سال 1386 فعالیت خود را ابتدا با ساخت و نصب حفاظ ساختمانی شامل حفاظ های دیوار در تهران و کرج آغاز کرد و پس از آن انواع حفاظ پنجره ضد سرقت  و درب و حفاظ های بالکن و تراس در طرح های ساده و فرفورژه  و درب آکاردئونی و حفاظ های دیواری را نیز به تولیدات خود اضافه کرد.

 هم اکنون با داشتن 50 نفر نیرو در زمینه جوشکاری و اهنگری یکی از کارخانه های فعال در زمینه تخصصی ساخت نرده حفاظ آهنی ساختمان است و با داشتن نیرو های فعال و دستگاه های به روز سفارشات دریافتی را در کمتر از دو روز به مشتریان خود تحویل میدهد و ضمن تامین نیاز مردم تهران و کرج به سایر شهر های ایران همچون تبریز، اصفهان و شیراز به صورت عمده ارسال بار دارد. آنچه که باعث وجه تمایز کارخانه صنایع فلزی آریا از سایر کارگاه ها شده است فروش کالا به قیمت رغابتی و مناسب میباشد چون اعتقاد ما بر این است که با کاهش قیمت ها میتوان ضمن رعایت حق مصرف کننده همیشه مشغول به کار بود.قیمت کمتر = فروش بیشتر

خدمات صنایع فلزی آریا : ساخت و نصب حفاظ درب اکاردئونی ، ساخت و نصب حفاظ پنجره ساده و فرفورژه ، ساخت و نصب نرده بالکن و تراس و حفاظ های دیواری، ساخت و نصب سایبان پارکینگ اتومبیل،جوشکاری سیار در تهران و کرج برای درب و پنجره و پایه های سایبان های آهنی ، آهنگری سیار در تهران

حفاظ آهنی پنجره تهران

 

 

میلگردبورس نرده حفاظ ساختمان تهران در بازار آهن شادآباد واقع شده است که کلیه آهن فروشان و کارگاه های درب و پنجره سازان آهنی در این منطقه فعالیت دارند.فروش حفاظ های ساختمانی مانند حفاظ روی دیوار و ساخت اسکلت فلزی و فروش میلگرد , فروش تیرآهن , فروش نبشی ناودانی , فروش پروفیل , فروش قوطی , فروش ورق , فروش رابیس , تهیه و توزیع آهن آلات صنعتی و ساختمانی به صورت عمده و جزعی در این مکان انجام میشود.انواع نرده حفاظ ساختمان با قیمت ها و طرح های مختلف در این منطقه یافت میشود

آدرس صنایع فلزی آریا در بازار آهن شاداباد

تهران ،بازار آهن شاد آباد ،بهار جنوبی، بلوک 10 ،پلاک 18

 

 

مقایسه انواع نرده حفاظ ساختمان

در این مطلب میخواهیم به مقایسه انواع نرده حفاظ ساختمان بپردازیم.استحکام ، زیبایی و طول عمر حفاظ ها و همچنین توان مالی در خرید انواع حفاظ ساختمان تاثیر گذار است. شما می توانید فولاد را انتخاب کنید، اما وزن سنگین آن و حتی برچسب قیمت گران حفاظ های فولادی ممکن است شما را متوقف کند. شما می توانید چوب را انتخاب کنید، چوب از همه انواع حفاظ زیبا تر است ولی پوسیدگی زود هنگام و وظایف تعمیر و نگهداری آن ،حفاظ های چوبی را هم از انتخاب معاف میکند. قبل از اینکه زمان زیادی را صرف پیمایش برای گزینه های مختلف حفاظ ساختمان کنید بهتر است از مزایای استفاده از نرده های آهنی مطلع شوید. نرده حفاظ های آهنی زیبا و قابل اعتماد است و نیاز به تعمیر و نگهداری ندارد.

دوام و کیفیت نرده حفاظ آهنی ساختمان

نرده حفاظ آهنی، بر خلاف بسیاری از مواد نرده دیگر اگر به خوبی رنگ شود، حساس به خوردگی و زنگ نیست و به راحتی می تواند تا هوای شدید، از جمله یخ، برف، باران و اشعه ماوراء بنفش مقاوم باشد. نرده های آهنی بسیار محکم است و کمتر دچار پیچ و تاب و شکستگی میشود. دوام آهن  به شدت قوی تر از آلومینیوم،چوب و استیل است.نرده های آهنی پوشش داده شده با رنگ مرغوب مانند رنگ کوره ای به طور طبیعی محصولات قوی هستند

 نصب آسان نرده حفاظ آهنی ساختمان

سیستم نصب نرده و حفاظ آهنی در مقایسه با بسیاری از انواع نرده ها نسبتا آسان است. امروزه بسیاری از تولید کنندگان سیستم های ساده ای را طراحی می کنند که توسط یک جوشکار سیار به راحتی قبال نصب است. به عنوان مثال اگر شما برای درب آپارتمان خود یه حفاظ مطمئن میخواهید کافیست با خرید از فروشگاه های اینترنتی به این صورت که اندازه های چارچوب آهنی درب را به آنها بدهید و حفاظ آهنی درب آپارتمان را تحویل بگیرید و با تماس با یک جوشکار سیار که آن هم در اینترنت زیاد یافت میشود درب را خودتان نصب کنید. البته صنایع فلزی آریا خودش کار نصب حفاظ ها را انجام میدهد و برای این کار هزینه ای دریافت نمیکند.

 قیمت نرده حفاظ آهنی ساختمان

آیا شما واقعا میخواهید یک نرده ارزان قیمت داشته باشید؟ نرده حفاظ آهنی یک گزینه مقرون به صرفه است که مزایای فراوانی هم دارد و در مقایسه با حفاظ آلومینیومی یا استیل و فولادی خیلی ارزان تر و دارای طرح های متنوع تری است.علاوه بر هزینه اولیه خرید حفاظ آهنی، هزینه های نصب، هزینه های تعمیر و نگهداری و طول عمر نرده انتخابی خود را به خاطر داشته باشید. از آنجا که آهن نیاز به تعمیر و نگهداری ندارد و بیشتر از بسیاری از مواد عمر میکند، شما متوجه خواهید شد که با انتخاب نرده آهنی باز هم در انتخاب خود اقتصادی عمل کرده اید.

 ایجاد امنیت نرده های آهنی

البته اصلی ترین کارکرد نرده ها، ایمنی آن است. بدون نرده روی بالکن ها، حیاط ها و پله ها، حوادث بسیار بدی رخ می دهد. کودکان، سالمندان و افراد معلول به خصوص در معرض خطر قرار می گیرند . با این حال، فقط به این دلیل که یک دیوار یا پنجره یا بالکن باید قوی و امن باشد، این بدان معنا نیست که نمی تواند زیبایی داشته باشد . نرده حفاظ آهنی در انواع سبک ها و رنگ ها موجود است، بنابراین مطمئن شوید که یکی از آن ها را پیدا کنید که متناسب با سلیقه شما و شخصیت شما باشد. نرده های به شکل قوطی های توخالی برای سبک های ساده و مدرن تا انواع فرفورژه آن این روزها طرفداران مخصوص به خود را دارد.از لحاظ وزن،نرده های آلومینیومی نسبت به سایر نرده ها وزن کمتری دارد ولی مگر شما میخواهید همیشه آن را حمل کنید؟

آیا شما را متقاعد کردیم که برای ساختمان خود نرده آهنی را انتخاب کنید؟ پس با ما تماس بگیرید و برای هر کجای ساختمان که نیاز دارید از جمله بالکن و تراس،پنجره و درب و روی دیوار ها حفاظ های آهنی ایمن و زیبا از صنایع فلزی آریا سفارش دهید

تلفن تماس برای سفارش و خرید انواع نرده حفاظ ساختمان

09126215957

 


آریا حفاظ  یکی از بزرگترین تولید کنندگان در زمینه  تولید نرده پنجره ساختمان و حفاظ روی دیوار می باشد و نرده پنجره  و انواع حفاظ دیواری مانند حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای مرغوب و با کیفیت را با قیمت بسیار مناسب به  همشهریان عزیز ارائه می دهد.
ساخت و نصب نرده پنجره ساختمان در تهران و کرج،نرده حفاظ پنجره ساده آهنی و فرفوژه طرح دار،حفاظ پنجره کلاسیک و قیمت مناسب و ارزان،نرده پنجره ساختمان آهنی ساده ،نرده پنجره ساختمان بزرگ،نرده پنجره ساختمان و بالکن و نرده تراس،نرده درب و پنجره ویلایی،نرده پنجره ساختمان و بهترین نرده پنجره در تهران، نرده لوکس برای پنجره و درب خانه و آپارتمان و ویلا

انواع حفاظ پنجره ساختمان 

 

هزینه ساخت حفاظ پنجره ، قیمت پایه برای ساخت هر حفاظ پنجره 140 هزار تومان است ، این قیمت با توجه به طول و عرض و فرفوژه بودن آن تغییر میکند. همچنین هزینه خرید آهن هم روی آن تاثیر گذار است

قیمت حفاظ اهنی پنجره از متری 140 هزار تومن محاسبه میشود . قیمت هر متر حفاظ اهنی پنجره وابسته به اینکه طول و عرض و تراکم حفاظ چقدر است متغیر میباشد که شما میتوانید برای گرفتن قیمت با ما مشاوره کنید. بازدید رایگان از محل نصب حفاظ آهنی پنجره از خدمات صنایع فلزی آریا حفاظ است

تولید نرده آهنی شاخ گوزنی و درب ساختمان پونک تهران ، تولید و عرضه مستقیم کارگاه حفاظ و درب ساختمان حفاظ شاخ گوزنی پونک تهران  حفاظ پنجره حفاظ درب ورودی(اکاردعون و ... .) ساخت درب ورودی نفر رو و پارکینگ طبق گلنرده فرفورژه

ساخت و نصب حفاظ و نرده روی دیوار سعادت آباد تهران ، تولید و نصب انواع حفاظ شاخ گوزنی بوته ای و لیلیوم و نیزاری و سرنیزه ای و آبشاری در اندازه های مختلف به انتخاب مشتری
ساخت انواع نرده روی دیوار و پشت بام و جلو پنجره ای و بالکن و تراس فرفورژه ای زیبا
یاخت انواع دربهای پارکینگ و ویلایی مدرن و زیبا فرفورژه ای
جوشکاری محصولات با دستگاه های مدرن و کاملا یکدست و با الگو و شابلون مخصوص
جوش co2 و دوطرفه و تضمینی
رنگ کوره ای و الکترواستاتیکی و ضدزنگ و پیسوله ای به انتخاب مشتری
حمل در تهران رایگان
مشاوره و بازدید و اندازه گیری رایگان

قیمت حفاظ پنجره از متری 140 هزار تومان شروع میشود و بستگی به طول و عرض و تراکم نرده های حفاظ متفاوت است . برای گرفتن قیمت دقیق حفاظ پنجره با شماره های درج شده در صفحه تماس بگیرید. لیست قیمت حفاظ پنجره آهنی به سفارش مشتری به صورت متری محاسبه و با یک تماس برای شما ارسال میشود.قیمت حفاظ پنجره ساختمان با توجه به مدل فرفوژه یا ساده نیز متفاوت است. و قیمت آهن هم که روزانه متغیر است ما را از درج لیست قیمت دقیق در سایت معذور میدارد.

قیمت حفاظ پنجره فرفوژه نسبت به تعداد گل های فرفوژه به کار رفته در روی نرده ها حساب میشود

هزینه نصب حفاظ

هزینه نصب حفاظ در صنایع فلزی آریا حفاظ برای حفاظ پنجره و درب و حفاظ های دیواری :هزینه نصب حفاظ پنجره و در 80 هزار تومان ، و هزینه نصب حفاظ روی دیوار متری 10 هزار تومان

 قیمت حفاظ در و پنجره : قیمت حفاظ در  آکاردئونی آپارتمان از هر عدد 380 هزار ، توجه داشته باشید این قیمت پایه است و نسبت به اینکه طول و عرض تراکم حفاظ در چقدر باشد متفاوت است. قیمت حفاظ پنجره از هر عدد 140 هزار تومان با نصب رایگان