User Rating: 2 / 5

Star ActiveStar ActiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان
این حفاظ ها نوعی از آهن آلات هستند که به شکل نرده ای در اشکال مختلف مانند دو گل، سه گل، چهارگل و پروانه ای به هم متصل شده اند، جنس آهن آلات به کار رفته در آنها از نوع آهن آلات ضایعاتی نمی باشد و آهن آلاتی مقاوم هستند.
این نوع حفاظ ها در ورودی آپارتمان ها جای می گیرند و فضای کمی را در راه پله ها اشغال می کنند و به راحتی باز و بسته می شوند.
 معرفی انواع حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان
حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان در دو مدل ثابت و آکاردئونی در بازار های داخلی موجود است که هر کدام ویژگی های خود را دارند و مناسب بعضی از اماکن می باشند.
انواع حفاظ های نرده ای در روی قاب و چهارچوب درب ها قرار می گیرند و جنس شان فلزی است، قابلیت جمع شدن دارند و برخی از مدل های شان کشویی هستند.
از این حفاظ ها نه تنها برای درب آپارتمان ها بلکه برای مقابل پنجره ها، انباری ها، پارکینگ ها، فروشگاه ها، مغازه ها و ... نیز می توان استفاده کرد.
درب های آکاردئونی که به عنوان حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان استفاده می شوند جنبه حفاظتی و امنیتی دارند و از درب هایی هستند که به راحتی توسط افراد ماهر در طی زمان کوتاهی نصب می شوند.
حفاظ های آهنی آکاردئونی، نرده های فلزی هستند که جلو درب گذاشته شده اند و فضای بیرون و داخل خانه را به هم متصل می کنند و به عنوان یک حائل نرده ای امن مابین فضای بیرون و داخل خانه قرار می گیرند.حتی میتوان از حفاظ ضد سرقت آکاردئونی به عنوان حفاظ پنجره یا بالکن نیز استفاده کرد

ساخت ارزانترین مدل های نرده بالکن  آهنی نصب حفاظ بالکن طبقه اول در زمان سریع با قیمت مناسب، ارائه زیباترین طرح های نرده حفاظ بالکن فرفورژه جدید و طرح نرده بالکن با قوطی


حفاظ های نرده ای و فلزی آکاردئونی دارای چندین لولا هستند، می توان انواع قفل های روکار و قفل های میانی را در بدنه این درب ها تعبیه کرد تا امنیت درب ها را دو چندان کند و البته بهتر است قفل ها از نوع کتابی باشند.

                        

حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان تهران

نصب حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان

ساخت و نصب حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان در تهران
طرح درب های آکاردئونی همان طور که از نامش پیدا است از طرح ساز آکاردئون گرفته شده است، در تولید و ساخت این درب ها از تسمه های فلزی که با پین هایی به هم وصل شده اند استفاده شده است، این تسمه ها در عرض درب حرکت می کنند و به صورت ریلی در کنار هم قرار گرفته اند.
درب های آکاردئونی چهارچوبی فلزی دارند که با پروفیل های آنها در جهات مختلف  راست و کج کار گذاشته شده اند که ریل های فلزی در بالای پایین درب آنها را حرکت می دهد و بخشی چرخ دار نیز دارند تا وزن درب را تحمل کند.
نصب حفاظ آپارتمان نیز بسیار ساده است، برای نصب این نوع درب ها نیازی به کندن درب و دیوار نمی باشد چون در چهارچوب قرار می گیرند و فقط به کمی جوشکاری نیاز دارد.
ساخت و نصب حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان از نوع حفاظ درب آکاردئونی در تهران و در بسیاری از شهرهای دیگر کشور به علت استقبال مردم رواج پیدا کرده است و افراد به راحتی می توانند آنها را تهیه و خریداری کنند.
                        
توجه به نکات مهم در هنگام خرید حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان
یک حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان باید به راحتی باز و بسته شود و نباید صداهای دلخراش و آزاردهنده تولید کند.
قسمت ریلی و کشویی درب های آکاردئونی نباید سفت و محکم باشد و باید راحت حرکت کند پس بهتر است در هنگام نصب از روان کننده درب نیز استفاده کرد.
برای بالا بردن امنیت این حفاظ ها بهتر است در هنگام نصب از نوع جوش تحت گاز برای متصل کردن آنها به هم استفاده شود.

فروش ویژه حفاظ درب آکاردئونی در تهرانسر قیمت مناسب با حمل و نصب رایگان در تهران

حفاظ آکاردئونی تهرانسر در انواع دولوزی،سه لوزی و پنج لوزی با قفل مخفی و ساده

سفارش رنگ الکترواستاتیک(کوره ای ) باکیفیت عالی

یکی از انواع محصولات ساختمانی، درب‌ ها و حفاظ های آکاردئونی هستند؛ این محصولات را می‌توان جزو دکوراسیون ساختمان‌ها هم به شمار آورد. درب های آکاردئون، از محصولات پرطرف دار و جذاب صنعت دکوراسیون و ساختمان هستند. درب آکاردئونی با کاربری فنی و تخصصی، موجب افزایش ایمنی بسیار بالا یک مکان بخصوص می‌شوند. حفاظ درب آکاردئوني بنا بر نوع کاربری و شرایط مکانی که قرار است در آن محل نصب شوند، شامل مدل‌های متنوعی هستند که نصب آن‌ها باید طبق نظر مهندسان اجرا شود. اجازه دهید مروری کوتاه بر تعاریف این محصول بپردازیم

حفاظ آکاردئونی سه گل

حفاظ آکاردئونی سه گل چهارخم گل برجسته دو طرفه


امنیت بالا، ویژگی برجسته انواع درب حفاظ آکاردئونی
درب‌های آکاردئونی، درب‌هایی هستند که از جنس‌های مختلف آهنی، چوبی و پلیمری (پی وی سی)، ساخته می‌شوند. اسکلت این درب‌ها شامل چهارچوب اصلی، دو ریل فلزی در بخش بالا و پایین چهارچوب، میله‌های داخلی درب (عمودی – افقی - مورب) و یک پایه چرخ دار متحرک در قسمت پایینی است. پایه چرخ دار، برای توازن درب در هنگام کاربری در نظر گرفته شده است. طرز قرار گرفتن میله‌های افقی، عمودی و مورب در درب آکاردئونی به صورتی است که حداکثر فضای داخل چهارچوب اصلی را پر می‌کند و در عین حال، ظاهری پنجره‌ای شکل به درب می‌دهد.
به واسطه ایمنی بالایی که انواع درب آکاردئونی غرب تهران برای اماکن مختلف تأمین می‌کنند، بسیاری از صاحبان مشاغل و منازل مسکونی و به ویژه آپارتمان‌ها تمایل دارند از این درب‌ها برای بخش ورودی ساختمان استفاده نمایند. کاربردهای اصلی درب و حفاظ آکاردئونی شامل نصب در مراکز تجاری و اداری، حفاظ درب و پنجره‌های ویلاها و آپارتمان‌ها، حفاظ فروشگاه‌های بزرگ و نصب درب آکاردئونی پارکینگ در مراکز تجاری و مجتمع‌های مسکونی می‌باشد


تنوع مدل انواع درب حفاظ آکاردئونی، مزیت کاربردی ویژه
درب‌های آکاردئونی، در دو مدل تک لنگه و دو لنگه موجود هستند. حفاظ آکاردئونی تک لنگه، نوعی از درب است که به یک جهت باز و بسته می‌شود. این درب، غالباً برای منازل مسکونی و اداری که فضای درب اصلی ساختمان کم است، کاربرد دارد. قفل درب‌های تک لنگه، در یک طرف آن قرار دارد.
حفاظ آکاردئونی دو لنگه که به سمت طرفین باز و بسته می‌شود، برای ساختمان‌های صنعتی و مواردی که درب اصلی فضای بزرگتری دارد، و نوع تک لنگه برای آن مناسب نیست، گزینه بسیار خوبی است. برخلاف نوع تک لنگه، قفل این نوع درب‌ها، در وسط نصب می‌شود. درب دولنگه آکاردئونی برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای کالا و انبارهای وسیع، کاربرد فرآوانی دارد.
درب‌های آکاردئونی در انواع طرح‌ها و رنگ‌ها تولید می‌شوند. هر چه تعداد شبکه‌های داخلی چهارچوب کمتر باشد، وزن درب آکاردئون کمتر خواهد بود. قفل دربهای آکاردئون به گونه‌ای طراحی شده‌اند که حداکثر ایمنی را داشته باشند. دو طرح اصلی این محصولات که مورد توجه مشتریان قرار دارند، به شکل مشبک و پنجره‌ای هستند.
 
درب آکاردئونی ضد سرقت فلزی، نوع خاصی از درب‌های حفاظتی است که به قفل‌های ایمنی قوی مجهز می‌باشد. شبکه‌های داخلی این نوع درب در مدل‌های مختلف ساخته شده است که به عنوان یک سد آهنین در برابر ورود سارقین به محل عمل می‌کند.
صنایع فلزی آریا حفاظ در تهرانسر به تولید انواع درب آکاردئونی مغازه و درب حفاظ آکاردئونی آپارتمان و سایر انواع درب و حفاظ آکاردئونی در ابعاد و اندازه‌های استاندارد میپردازد. عرض و طول این درب‌ها در حدود 1 متر تا 5/2 متر متغیر است. برای موارد کاربردی با سایز بزرگ‌تر مانند ویلاها، می‌توان به صورت سفارشی این محصول را خریداری کرد.

درب آکاردئونی تهرانسر

ساخت انواع دربهای اکاردئونی در طرح های متنوع و شیک در تهران

ساخت درب اکاردئونی (دوجداره) پنج گل

درب اکاردیون با قفل مخفی وساده

حفاظ اکاردئونی با رنگ روغنی و رنگ کوره ای الکترو استاتیک باکیفیت عالی

استفاده از مرغوبترین بلبرینگ و پرچهای فولادی

استفاده از اهن سنگین و تسمه با ضخامت بالا

نصب اکاردئونی بر روی درب ضد سرقت بدون کوچکترین آسیب به درب

 ساخت انواع حفاظ باز شو نرده ای

انواع حفاظ پنجره ، بالکن در طرح های مختلف فرفورژه ای و ساده

ساخت و نصب حفاظ دورحیاطی ،سرخم،ابشاری،سرکج وشاخ گوزنی

رنگ امیزی وحمل ونصب رایگان

مزایای استفاده از حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی
نصب یکی از انواع مختلف درب و حفاظ آکاردئونی در مکان‌های مورد نظر، علاوه بر جنبه زیبایی محیط، ایمنی و سهولت کار را برای مالک فرآهم می‌سازد. توجه به این مسأله که چه میزان بودجه باید برای خرید درب آکاردئونی صرف شود، یکی از موارد مهم می‌باشد؛ قطعاً خرید و نصب این نوع محصولات برای بسیاری افراد اهمیت دارد.
مزیت‌های کاربردی و امکانات، به طور مستقیم بر روی قیمت درب آکاردئوني تأثیر دارند. هر چه تعداد شبکه‌های داخلی درب بیشتر باد و یا طراحی خاصی برای زیبایی آن به کار رفته باشد، قیمت درب نیز بیشتر خواهد بود. عامل دیگری که در قیمت مؤثر است، جنس آن است. طبیعتاً درب آکاردئونی آهنی نسبت به درب‌های چوبی یا پی وی سی، قیمت بالاتری دارد. به طور خلاصه، بهترین حفاظ درب آپارتمان ،حفاظ آکاردئونی فلزی است زیرا مزایای زیر را دارد:
*    روان بودن حرکت درب، هنگام باز و بسته شدن
*    مناسب برای فضاهای محدود و کوچک
*    طراحی ایده آل و جذاب
*    تنوع در طرح و رنگ (مشکی – طوسی – قهوه‌ای سوخته – سفید – نقره‌ای و ...)
*    قابلیت تولید رنگ و طرح مطابق با سلیقه خریدار
*    طراحی ویژه و ایمنی بالای قفل‌ها
*    استفاده از پوشش ضد زنگ و خوردگی
*    تعویض آسان قفل‌ها
*    تجهیزات ساده (ریل – بلبرینگ – چرخ – لولا)
*    نصب آسان
*    گارانتی و خدمات پس از فروش محصول
 

کارگاه تولیدی آریا حفاظ در تهرانسر تولید کننده انواع درب آکاردئونی آهنی آپارتمان

درب اکاردئونی آپارتمان کم هزینه تر و ایمن تر از سایر وسائل امنیتی خانه ، همچنین تولید انواع حفاظ دیواری مانند حفاظ شاخ گوزنی نیز از فعالیت های کارخانه آریا حفاظ است

با آسودگی خاطر خانه را ترک کنید،خانه شما با درب های آهنی آکاردئونی و حفاظ های دیوار و پنجره فلزی که برای شما میسازیم ایمن است.

 درب آکاردئونی دوجداره

درب آکاردئونی دوجداره ۶ گل دستگیره فرفورژه

درب آکاردئونی سه گل چهارخم

درب آکاردئونی سه گل چهارخم تسمه پنج رنگ کوره الکترو استاتیک

محافظ درب اکاردئونی و حفاظ پنجره ازتولید به مصرف

بزرگترین تولید کننده انواع حفاظ درب اپارتمان از ۱۷۰۰۰۰هزار به بالا......
بارنگ کوره ای ضد خش کره ای با مجهزترین کوره در ایران
باحمل ونقل و نصب رایگان
وتولید کننده انواع حفاظ پنجره و دیواری از ۳۴۰۰۰هزار به بالا
((((با ضمانت معتبر اتحادیه )))))
به علت اینکه ما تولید کننده هستیم مطمعن باشید دست اول خرید میکنید و با حذف واسطه ها حفاظی با کیفیت تر و ارزانتر خرید کنید

سازنده درب آکاردئونی،حفاظ،اکاردونی ستارخان

ساخت و حفاظ درب آپارتمان از داخل ،حفاظ اکاردونی ستارخان و تمام مناطق تهران ، ساخت انواع حفاظ آکاردئونی در طرحهای جدید و شیک
ساخت انواع حفاظ پشت پنجره در طرحهای جدید و زیبا
ساخت انواع حفاظ روی دیوار(دور حیاطی )شاخ گوزنی. ابشاری. سرخم. سر کج.
آهنگری و جوشکاری در اسرع وقت
آهنگری و جوشکاری سیار در تمام مناطق تهران
ساخت انواع درب انباری،پارکینگ درب آکاردئونی پل،تغییرات و تعمیرات
(تمامی کارها با رنگ حمل و نصب رایگان تمام مناطق تهران میباشد )

هزینه ساخت درب آکاردئونی

هزینه ساخت درب آکاردئونی به صورت حدودی و از پایه ، هر درب آکاردئونی از قیمت پایه 380 هزار تومان ساخته میشود و این قیمت نسبت به طور و عرض و تراکم درب آکاردئونی متغیر است

 

امنیت درب ها و انواع درب های ایمنی و امنیتی

امنیت درب ها یعنی جلوگیری از ورود دزدان و سارقان و متجاوزان از طریق درب های ورودی به ساختمان ها و بناها و مراکز و...
منظور از درب ها کلیه درب های ورودی و خروجی و درب های محافظ آکاردئونی و درب های پارکینگ و گاراژ و درب های اضطراری و ....می شود.
درب ها انواع مختلفی دارند و بر اساس نوع کاربردی که دارند متفاوت می شوند.مثلا درب های منازل مسکونی از جنس های مختلفی اعم از درب های چوبی و فلزی ساخته می شوند.در منازل مسکونی اغلب قاب های درب ها چوبی هستند.انواع درب های ایمنی و امنیتی

در سال 1990 مجله مشتری در یک تحقیق علمی بیان کرد که درب های مسکونی به راحتی و با فشار و زور باز می شوند.
درب های چوبی به راحتی قابل باز شدن هستند حتی زمانی که در ساخت آن ها از قطعات فلزی استفاده شود.به همین دلیل موضوع افزایش امنیت درب ها بیش از پیش در دستور کار کارخانه های سازنده انواع درب قرار گرفت.
آمارها نشان داده اند که حداقل دو سوم سرقت ها از طریق درب ورودی انجام شده و حدود 25 درصد از منازل مسکونی حداقل یک بار مورد سرقت قرار گرفته است.

تاکتیک ها و تکنیک های سارقان
آمارها نشان می دهد که بیش از 87 درصد سرقت ها از طریق باز کردن قفل درب ها بوسیله ابزارهای مختلف رخ می دهد . لذا قفل درب ها یکی از بخش های مهم در امنیت و ایمنی درب ها محسوب می شود . گاهی نیز ورود غیرقانونی از طریق شکستن درب , ورود از طریق پنجره ها و سایر قسمت های قابل شکستن است.


تجهیزات امنیت درب ها
آلارم ها : آلارم ها تجهیزاتی هستند که برای هشدار و آلارم سرقت به کار می روند .زمانی که درب ها باز می شوند این سیستم های آلارم و هشدار به شکل های مختلفی مثلا بوق ,آژیر و یا تماس با پلیس و مالک اعلام هشدار می دهند.این ها یکی از سیستم های متداول و مرسوم در افزایش امنیت خانه هستند.
سی دی های مانع سرقت: در این سی دی ها صداهایی از مالک و افراد درون منزل هنگام عدم حضور مالک یا اعضای خانه پخش می شود و سارقین تصور می کنند چندین نفر درون خانه هستند.
شب بندها : شب بندها یا قفل های مشابه , ابزارهی کمکی برای جلوگیری از ورود سارقین به منزل هستند . البته آمارها نشان می دهند این ابزارها وسایل مطمئنی برای جلوگیری از ورود متجاوزین نیست و به راحتی قابل شکستن هستند.
قاب و چارچوب در: یکی از راههای ورود چارچوب در می باشد . یکی از روش های ممانعت از ورود سارقین به خانه استفاده از چارچوب های فلزی و محکم و دارای ویژگی های ضد سرقت است که در برابر فشار یا ضربه ویا سایر مکانیزم های ورود مقاومت نشان دهد.
درب های مستحکم و قوی تر:یکی دیگر از روش ها برای جلوگیری از ورود سارقین , استفاده از جنس مرغوب در ساخت درب هاست.مثلا به جای ساختن درب های چوبی از استیل مرغوب استفاده کنند.و یراق آلات درب ها , شب بندها و سایر بخش های درب از جنس مرغوب و مستحکم انتخاب شود.

تولید کننده درب آکاردئونی تهران و کرجاستفاده از قفل دوم و سوم : گاهی برای تامین امنیت و ایمنی برای درب ها بیش از یک قفل استفاده می شود.

چشمی درب : چشمی درب ها نیز یکی دیگر از ابزارهایی است که برای تامین ایمنی و امنیت بیشتر در طراحی درب ها مد نظر قرار میگیرد. که دارای انواع و اقسام مختلفی هستند.
ایجاد پنجره در درب ها: یکی دیگر از روش های افزایش امنیت درب ها , ایجاد پنجره در درب هاست . این ویژگی بیشتر در درب های ورودی , گیت ها و یا مکان های خاص کاربرد دارد.
قفل های ضد سرقت : قفل های ضد سرقت برای درب ها یکی از مهمترین ارکان های درب محسوب می شوند . قفل هایی که به راحتی وبا ابزارهای معمول باز نمی شوند.
میدان دید درب ها: گاهی درب های ورودی در جایی طراحی و نصب گردیده اند که میدان دید مناسبی ندارند .مثلا در بین گیاهان یا درختان پنهان شده است و درب اصلی مشخص نیست . در این موارد احتمال سرقت بیش از پیش بالا می رود.
و در نهایت برای برقراری بیشترین امنیت در خانه از انواع حفاظ روی دیوار استفاده کنید که بهترین آنها حفاظ شاخ گوزنی است

نصب درب آکاردئونی در شهرک اکباتان تهران

نصب درب آکاردئونی در شهرک اکباتان تهران ، ساخت انواع درب های ریلی لولایی و اکاردئون انواع نرده های دزد گیر و راه پله و انواع سایبان های مدرن آلاچیق و سر درب های طرح سفال و شمالی و پله پیچ و دیگر سازه های فلزی لازم به ذکر است که درب های آکاردئون دارای امنیت خیلی بالایی برخوردار است و کمتر کسی میخ پرچ فولادی تسمه آلیاژ سخت وبا قوطی با کلاف انجام میده باکیفیت عالی با کادری با تجربه در اسرع وقت دربهای بی کیفیت را گران نخرید قیمت ها را با ما مقایسه کنید بدونه واسطه

قیمت حفاظ درب اپارتمان از هرعدد 380 هزار تومان است که این قیمت نسبت به طول و عرض و تراکم نرده های لوزی درب تغییر میکند.برای مشاوره رایگان و گرفتن قیمت دقیق حفاظ درب اپارتمان با شماره 09126215957 تماس بگیرید . ساخت و نصب با بهترین قیمت حفاظ درب آکاردئونی کرج و تهران

ساخت حفاظ آکاردئونی و نرده آهنی در آذری تهران آریا حفاظ سازنده انواع حفاظ آکاردئونی ساخت و نصب انواع سازه های فلزی از قبیل: نرده حفاظ پنجره نرده حفاظ دور حیاط نرده حفاظ تراس با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در اسرع وقت بدون تعطیلی همراه با رنگ...نصب. ...و...حمل...**رایگان

 

حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان

بهترین حفاظ درب آپارتمان

درب آکاردئونی فلزی

درب آکاردئونی مغازه

درب کشویی آکاردئونی

درب آهنی آکاردئونی

 

قیمت حفاظ در آپارتمان

قیمت حفاظ درب منزل آکاردئونی از هر عدد 380 هزار تومان قیمت پایه همراه با نصب رایگان و رنگ کوره ای ، این قیمت نسبت به طول و عرض و تراکم نرده های آهنی درب متفاوت است. برای مشاوره و بازدید رایگان از محل نصب حفاظ در آپارتمان در تهرانسر تماس بگیرید

درب حفاظ آکاردئونی ضد سرقت آپارتمان در کرج و تهران 09126215957

حفاظ در اپارتمان تهران ، تولید کننده مستقیم انواع حفاظهای فلزی آکاردئونی نرده حفاظ شاخ گوزنی حفاظ روی دیوار ، حفاظ درب آکاردئونی در تهران با قیمت مناسب برای ایجاد امنیت بیشتر در ساختمان

درب حفاظ اهنی ریلی در تهران ، جوشکاری درب آکاردئونی و انواع حفاظ ، برای آپارتمان ویلا و مغازه با رنگ و نصب جنس درجه یک وکیفیت بالا ،تولید انواع حفاظ آکاردئونی در کیفیت های عالی و متنوع - همراه با کادر مجرب و متعهد و فنی - اجرا در سریعترین زمان ممکن - همراه با سابقه ای طولانی در این زمینه - انجام هزاران پروژه موفق در سطح استان

فروش حفاظ اکاردئونی در تهرانسر و حفاظ پشت پنجره ، انواع درب های آکاردئونی با مرقوب ترین جنس و بدون واسطه در خدمت مشتریان عزیز

انواع درب آکاردئون و شبکه ای حفاظ در مجیدیه تهران و تهرانسر

ساخت انواع درب آکاردئون و شبکه ای حفاظ در مجیدیه تهران ، ساخت انواع درب آکاردئون، حفاظ و شبکه ای و جوشکاری درب پنچره فلزی و غیره.... اتوبان شبکه با گروه فنی مجرب و با سابقه بیش از 15سال آماده ارائه خدمات به شما همشریان گرامی با بهترین کیفیت و کمترین قیمت میباشیم.

قیمت ساخت حفاظ

 قیمت پایه برای ساخت حفاظ روی دیوار از متری 45 هزار تومان ، قیمت پایه برای ساخت حفاظ آهنی درب اپارتمان از هر عدد 380 هزار تومان و قیمت پایه برای ساخت و نصب حفاظ اهنی پنجره از هر عدد 140 هزار تومان

قیمت حفاظ درب ورودی آپارتمان

قیمت حفاظ ضد سرقت درب ورودی آپارتمان ، قیمت پایه از هر عدد 380 هزار تومان همراه با نصب و رنگ کوره ای درجه یک ، بازدید رایگان از محل و مشاوره برای گرفتن قیمت دقیق حفاظ درب ورودی آپارتمان،قیمت حفاظ آکاردئونی به صورت هر عدد 380 هزار تومان که قیمت پایه است شروع میشود و این قیمت با توجه به طول و عرض و تراکم لوزی های حفاظ اکاردئونی تفاوت دارد. درب های حفاظ اکاردیونی از بهترین وسیله های حفاظتی ساختمان است.رقابتی ترین قیمت حفاظ اکاردونی را از آریا حفاظ بگیرید،قیمت درب آکاردئونی با جنس سنگین سیصدهزار تومن با رنگ استاتیک
رنگ، نصب، درخدمت مشتریان،

هزینه ساخت حفاظ آکاردئونی

هزینه ساخت حفاظ آکاردئونی در تهرانسر برای هر درب قیمت پایه از 380 هزار تومان ، هزینه حفاظ های آکاردئونی با توجه به طول و عرض و تراکم آن متفاوت است که میتوانید با تماس و بازدید رایگانی که ما از محل نصب انجام میدهیم از قیمت دقیق مطلع شوید

تولید انواع حفاظ های آکاردئونی بی واسطه

تولید کننده ی انواع درب های آکاردئونی،حفاظ روی دیوار ،نرده پله،انواع درب و پنجره آهنی ،آلمینیوم و چوبی

نوع تسمه ای:
از دو تسمه قدی و کوتاه (گل،قیچی) که تسمه های قدی از چهار خم که تسمه های کوتاه.(قیچی) بین این خم ها قرار میگیرد وبا پین ها به هم جوش می خورد وکلاف میشوند و ریل 5#5,،سه عدد جا قفل که امکان قفل شدن از داخل منزل هم امکان پذیر میشود،رنگ کورهای مسی چکشی

نوع قوطی:
همان ویژگی های تسمه ای را دارد ولی به جای تسمه های قدی قوطی 20#10استفاده میشود

فروس در تهران استاد معین سازنده انواع حفاظهای آکاردئونی، با مناسب ترین قیمت به علت تولید انبوه، ساخت انواع حفاظ روی دیوار سرخم وآبشاری و شاخ گوزنی، ساخت انواع حفاظهای پشت پنجره، ساخت مدل جدید درب آکاردئونی دوجداره، ساخت انواع کرکره برقی و معمولی. پنجره پی وی سی، پنجره المنیوم. اهنگری ؛ تغیرات و تعمیرات، آخرین قیمت را از ما بگیرد

ساخت انواع حفاظ پنجره ساده و فورج
ساخت حفاظ بالکن ساده و فورج

قیمت انواع درب آکاردئونی      فروش درب آکاردئونی فلزی      قیمت درب آکاردئونی آپارتمان

http://www.ariyadar.com/

فروش حفاظ درب آپارتمان در کرج تولید کننده درب آکاردئونی آهنی ، فلزی ، طرح های جدید در اکاردئون ساختمان با بهترین قیمت درب آکاردئونی

تولید حفاظ آکاردئونی آپارتمان،حفاظ در آپارتمان از نوع آکاردئون ، حفاظ درب آپارتمان، قیمت درب آکاردئونی آپارتمان، فروش درب آکاردئونی دست دوم کرج، قیمت درب آکاردئونی آهنی، قیمت انواع حفاظ آکاردئونی، حفاظ درب ورودی، قیمت حفاظ آکاردئونی کرج

بهترین قیمت درب آکاردئونی  را از تولید کننده آن بگیرید 09126215957

 

 

صنایع فلزی آریا تولید کننده حفاظ پنجره تهران جدید و مدرن و انواع حفاظ درب آکاردئونی تهران برای آپارتمان، مغازه و پارکینگ و حفاظ دیواری