خرید و نصب حفاظ های دیواری

حفاظ بوته ایگروه صنایع فلزی آریا حفاظ با در اختیار داشتن افراد با تجربه در زمینه نصب حفاظ های دیواری ،حفاظ ها را به طور دقیق و خیلی آسان و بدون عیب و نقص در محل شما نصب و خانه شما را به محلی امن برای خودو خانواده تان فراهم میکند.

خیلی مهم است که حفاظ های آهنی به گونه ای روی دیوار نصب شود که به راحتی کنده نشوند و در اثر باد و باران و حرارت آفتاب سست نشوند و از اینکه از وقوع رفرتهای مجرمانه جلوگیری به عمل آمده است خیالتان آسوده باشد.

یکی از خدمات گروه صنعتی آریا حفاظ  برای شما عزیزان بازدید رایگان از محل نصب حفاظ های دیواری می باشد که باعث انتخاب درست و محاسبات دقیق و تخمین هزینه مناسب است که به تصمیم گیری مشتریان محترم کمکی دوچندان میکند.

حفاظ های دیواری تولید شده در انواع مختلف حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای و نیزه ای است که  از نظر گارانتی و کیفیت کاملا تضمین شده می باشد .

شماره تلفن هماهنگی برای بازدید از محل نصب حفاظ 09126215957

محصولات ما به دلیل استفاده از جنس مرغوب در برابر آسیب ها مقاوم بوده و از نظر ساختار تولید بسیار با دوام است

  آریا حفاظ برای وقت و هزینه شما ارزش قائل است و بنابر این اگر مکان مورد نظر شما از لحاظ نصب یا طرح مورد نظر خودتان دارای شرایط خاص می باشد ما موظف به طراحی خاص حفاظ برای مکان مورد نظر هستیم ، مانند طراحی حفاظ برای دیوار های شیب دار یا پلکانی ، و دیوار های حلالی

برای سفارش و خرید انواع حفاظ ساختمان با شماره 09126215957 در تماس باشید

حفاظ آهنی

صنایع فلزی ساختمانی آریا حفاظ ، تولید کننده کلیه سازه های فلزی ساختمان درب آکاردئونی محافظ آهنی برای آپارتمان و مغازه و پارکینگ،درب ورودی پارکینگ و حیاط و حفاظ پنجره فلزی و حفاظ های بوته ای و حفاظ شاخ گوزنی حفاظ روی دیوار ساختمان و  نرده آهنی حفاظ پنجره ، بیشتر فعالیت این کارخانه مربوط به تهران و کرج میباشد و برای شهرستان ها نیز با متراژ بالا آماده فعالیت و ارسال بار است ، تخفیف ویژه برای پروژه های ساختمانی بزرگ