User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

حفاظ های اهنی


امروزه با مود شدن حفاظ های شیشه ای تقریبا بیشتر برای خانه هایشان از این حفاظ های شیشه ای استفاده میکنند. ولی رد شدن سارقین از این پنجره ها خیلی راحت است. وقتی سارقین می بینند که یک خانه از این نوع حفاظ استفاده کرده به فکر دزدی از ان خانه می افتند. ولی اگر شما از حفاظ های اهنی دارید سارقین اسلا به این خانه نگاه هم نمی کنند چون هیچ سارقی نمیتواند از این حفاظ ها عبور کند و وارد خانه شما شود و این حفاظ های اهنی از نظر امنیت عالی ترین حفاظ هستند.
نقش حفاظ های اهنی در زیبایی خانه.

این حفاظ های اهنی  علاوه بر امنیت بالایشان زیبایی خانه شما را افزایش میدهند. تقریبا نصف کسانی که از این حفاظ های اهنی سفارش میدهند فقط بخاتر زیبایی شان این ها را سفارش میدهند. و یک خانه زد سرقت و زیبا تحویل شما میدهد و بهترین حفاظ از نظر زیبایی و امنیت حفاظ های اهنی هستند
ایا این حفاظ ها فظای خانه را محدود می کنند؟

یکی از دلایل نخریدن و پسند نکردن این حفاظ این است که فکر می کنند این حفاظ ها فظای خانه را محدود میکنند ولی محدود شدن کمی از فظا بهتر سرقت از خانه شما است. ولی اگر شما نمیخواهید حتا مقدار کمی از فظای خانه شما را بگیرد به شما درب های آکاردئونی رو به شما پیشنهاد میکنم که به عنوان حفاظ پنجره و بالکن میشه ازش استفاده کرد ولی این درب ها امنیت کمتری دارند.

ایا ایمن سازی تنها محدود به طبقات پایین میشود؟

توجه داشته باشید که حفاظ پنجره فقط مربوط به طبقات پاین نیستند و بسیاری از مردم بخاطر پجه های بازیگوش این حفاظ ها را میخرند و کاربرد این حفظ ها فقط امنیت نیستند.
حفاظ پنجره باید چه ویژگی های داشته باشد؟

1 باید قتعات ان فظای بین قطعات بسیار کم باسد
2 قطعات ان نباید دارای قطر کم و ضعیف باشد
3 باید به طور کامل فضای پنجره را پوشش دهد نه فقط بخشی از ان
4 به طور کاملا و اصولی و محکم به دیوار یا پنجره متصل کردد

نویسنده این مقاله: رامتین عبدی

صنایع فلزی آریا تولید کننده حفاظ پنجره تهران جدید و مدرن و انواع حفاظ درب آکاردئونی تهران برای آپارتمان، مغازه و پارکینگ و حفاظ دیواری